+1
Pošalji prijatelju

Urednik TV sadržaja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

PORT Data dio je međunarodne Media-press grupe, koja je jedna od vodećih europskih pružatelja usluga TV i radio metapodataka.
U posljednjih 30 godina media-press.tv brand postao je sinonim za vrhunski urednički sadržaj, najsuvremenija tehnološka rješenja i najvišu proizvodnu pouzdanost.

Pouzdanost dobavljača, zadovoljstvo klijenata i vrhunska podrška naši su prioriteti, što nas čini idealnim kooperacijskim partnerima za mrežne operatere, providere elektronskih platformi i kvalitativno baziranih tiskanih medija.

Opis posla

Radi proširenja regionalnog poslovanja u potrazi smo za osobama s odličnim znanjem danskog, švedskog, norveškog i finskog jezika, a sa sljedećim zaduženjima:
- unošenje, praćenje izmjena TV sadržaja i ažuriranje programskih shema za TV ili radio kanale
- pisanje gramatički i pravopisno ispravnih informacija u svrhu poboljšanja kvalitete novog i postojećeg sadržaja u bazama podataka
- prikupljanje, unošenje i ažuriranje slika i drugih potrebnih medija
- komuniciranje s televizijskim kućama radi poboljšanja kvalitete i ispravnosti unesenih informacija i medija

Uvjeti

- aktivno znanje navedenih jezika (minimalno B1 - B2)
- izvrsne komunikacijske vještine
- odgovorna, pouzdana, precizna i kolegijalna osoba

Molimo da se prijave samo osobe s poznavanjem navedenih jezika.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Danski (napredno), Norveški (napredno), Finski (napredno), Švedski (napredno), Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.