+1
Pošalji prijatelju

Agent u pozivnom centru (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • DELUXE EDITION j.d.o.o.
  • Adresa: Vukovarska 148/D, 21000 Split

Deluxe edition zbog otvaranja novog call centra traži iskusne, odgovorne i osobe posvećene poslu da se pridruže timu.

Opis posla

- smjenski rad u pozivnom centru
- komunikacija s potencijalnim kupcima
- telefonska ponuda i prodaja usluga
- realizacija prodajnih planova i ciljeva
- ažuriranje baze kupaca, anketiranje
- izvještavanje o ostvarenim rezultatima

Tražimo 10 djelatnika/ica.

Uvjeti

- fleksibilnost, timski rad, kvalitetno obavljanje zadataka
- pouzdanost, komunikativnost, ljubaznost

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- stimulativna primanja
- radno vrijeme call centra je od 08:00 do 16:00 sati
- ne rade se nedjelje ni blagdani, subote nisu obavezne
- imate mogućnost odabira vremena rada, na 4 ili 8 sati, što je pogodno za sve osobe koje imaju obitelj, djecu i sl.
- radno vrijeme ćemo odrediti u dogovoru s Vama
- dobrodošli su i učenici za rad preko ljeta

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.