+1
Pošalji prijatelju

Operater 2 opskrbe zrakoplova (m/ž)

Čilipi

Rok prijave:

  • INA - Industrija nafte d.d.
  • Adresa: Avenija Većeslava Holjevca 10, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.ina.hr
INA Grupa je srednje velika europska naftna kompanija s vodećom ulogom u regiji u području istraživanja, razrade i proizvodnje nafte i plina, preradi nafte te distribuciji nafte i naftnih derivata. Upravlja dvjema rafinerijama, u Rijeci i u Sisku i mrežom od preko 400 benzinskih postaja.
INA Grupa danas zapošljava više od 10000 radnika te ima jasnu viziju svoje budućnosti i svoje uloge nastavljajući ponosno tradiciju dugu pola stoljeća.

Poziv za prijavu na natječaj za poziciju:

Operater 2 opskrbe zrakoplova (m/ž) - DUBROVNIK

Radni odnos zasniva se na određeno vrijeme u trajanju od 6 mj.

Mjesto rada: Čilipi
Broj izvršitelja: 5
Organizacijska jedinica: LOGISTIKA, LOGISTIČKI TERMINALI, REGIJA SPLIT, OPSKRBA ZRAKOPLOVA 1 DUBROVNIK

Opseg poslova:

Neposredna provedba tehnoloških aktivnosti skladištenja i pretakanja tekućih naftnih goriva kao i izvršni nadzor tehnološkog procesa terminala za opskrbu zrakoplova. Transport, isporuka i prodaja avio-goriva u zrakoplov kupca.

Opis poslova:

  • Rukuje primijenjenim tehnološkim instalacijama i opremom
  • Vozi namjensku auto-cisternu za opskrbu zrakoplova i obavlja opskrbu zrakoplova avio-gorivom u skladu s propisima zračne luke. Izdaje potvrdu o prodanoj količini avio-goriva i obavlja gotovinsku naplatu
  • Obavlja istovar i utovar transportnog sredstva, te prima najave za punjenje zrakoplova gorivom
  • Pregled, nadziranje i održavanje ispravnosti instalacija, opreme, transportnih i radnih površina
  • Sudjelovanje u kontroli i evidentiranju kvalitete i količine skladištenih proizvoda
  • Sudjelovanje u periodičkim pregledima ispravnosti instalacija i opreme
  • Uzorkovanje avio-goriva iz spremnika terminala kao i iz spremnika transportnih sredstava te provjera značajki kvalitete

Uvjeti:

  • KV/SSS (tehničke struke)
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva
  • Osnove rada na računalu (MS Office)
  • Osnovno znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola C i E kategorije
  • Radna sposobnost za rad na poslovima s posebnim uvjetima rada

Prednosti:

  • Sklonost daljnjoj edukaciji

Datum zatvaranja natječaja: 13.12.2018.

Ukoliko ste zainteresirani za obavljanje navedenih poslova,prijavite se putem linka za prijavu.

*Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će INA, d.d. prikupiti za vrijeme trajanja selekcijskog postupka, mogu obrađivati, koristiti i razmjenjivati unutar INA Grupe/MOL Grupe u svrhu provođenja ovog postupka zapošljavanja te svih budućih postupaka zapošljavanja sukladno poslovnim potrebama INA Grupe/MOL Grupe.

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.