Pošalji prijatelju

.NET developer (m/ž)

Zagreb, Kutina

Rok prijave:

  • OMNI ASPECT, društvo s ograničenom odgovornošću za razvoj informatičkih rješenja
  • Adresa: Augusta Šenoe 2, 44 320 Kutina
  • Web: http://www.omniaspect.hr

Omni Aspect d.o.o. je tvrtka za razvoj softvera sa naglaskom na avio industriju (dronovi) i javni sektor.

Opis posla

Zbog povećanog obujma posla i planiranog poslovnog širenja tražimo .NET developere (m/ž).

Uvjeti

- poznavanje .NET programiranja
- poželjno iskustvo (radno ili osobni/studentski projekti)
- komunikativnost i sklonost timskom radu
- znanje engleskog jezika, njemački poželjan (nije obavezno)

Pozicija je otvorena za početnike sa iskustvom vlastitih ili studentskih projekata i/ili za programere sa iskustvom, a uvjeti ovise o razini znanja.

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Što nudimo

- mogućnost rada u uredu u Zagrebu ili Kutini
- odlični radni uvjeti i poticajno okruženje
- rad na tehnički izazovnim projektima (aplikacije za dronove i avio industriju, javni sektor)
- poticanje daljnjeg usavršavanja, certifikacije, inozemne avio konferencije

Većina članova programerskog tima radi u kontinuitetu već 10-tak godina, a testiranje softvera često obavljamo u prirodi sa obaveznom opremom: laptop, dron i nešto osvježavajuće!

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.