Pošalji prijatelju

Suradnik za korisničku podršku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

AKD d.o.o. je vodeća hrvatska tvrtka u razvoju proizvoda i rješenja u području identiteta, sigurnosti, IT sustavima za kontrolu i upravljanje brodskog i cestovnog prijevoz i sustavima za sljedivost i praćenje.

Više od 25 godina proizvodimo osobne iskaznice, putovnice, vize, vozačke i druge zaštićene tiskovine, a u posljednjih nekoliko godina razvili smo i čitav niz vlastitih velikih IT rješenja koji se koriste na državnoj i europskoj razini.

Tražimo:

Tražimo više članova za naš tim korisničke podrške. Budući član tima bit će odgovoran za aktivnu suradnju s našim klijentima. Osim toga, očekujemo da novi članovi tima temeljem iskustava koje prikupe pružajući korisničku podršku korisnicima proaktivno predlažu kolegama unutar kuće prijedloge za unaprijeđenja naših proizvoda i usluga.

Opis poslova člana korisničke podrške:

  • zaprimanje upita i prigovora preko naših komunikacijskih kanala te administriranje poziva i podataka u sustavu
  • pružanje informacija fizičkim i pravnim osobama o proizvodima i uslugama
  • testiranje usluga izloženih prema korisniku i predlaganje unapređenja
  • pokretanje inicijativa za poboljšanja kvalitete usluge i pružanje podrške prodaji

Poželjne kompetencije:

  • odlično poznavanje IT sustava s gledišta korisnika
  • odgovoran pristup poslu
  • znanje MS Office paketa
  • aktivno znanje i korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • izrazita orijentacija na rezultate
  • sklonost timskom radu
  • razvijene komunikacijske i prezentacijske vještine
  • taktičnost i strpljivost u radu s korisnicima

Prednosti:

  • iskustvo rada u kontakt centru
  • napredno poznavanje računalnog sklopovlja te osposobljenost za otklanjanje manjih kvarova

Nudimo:

  • profesionalno usavršavanje, edukacije i certificiranje
  • dinamično radno okruženje
  • stalni radni odnos, uz uvjet uspješno završenog probnog rada
Ako se prepoznaješ u ovome što si pročitao i ne bojiš se izazova, vidimo se na razgovoru.
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.