Pošalji prijatelju

Razvojni inženjer / Viši razvojni inženjer (m/ž)

Zadar, Split, Pula ili Zagreb

Rok prijave:

Kvalitetni i uspješni zaposlenici čine OTP banku d.d. posebnom.

OTP banka d.d. uspješna je i ugledna institucija koju su njezini klijenti, bankarski i financijski stručnjaci te šira javnost prepoznali kao mladu i fleksibilnu banku s jakim tradicionalnim uporištem u regijama iz kojih je proizašla – od jadranske obale do kontinentalnih središta.

OTP banka želi biti lider u inovacijama i svojim klijentima ponuditi najsuvremenija rješenja koja im olakšavaju poslovanje i život.

Želite li biti dio ove uspješne priče javite nam se!

Razvojni inženjer / Viši razvojni inženjer (m/ž) - Odjel razvoja aplikacija, Direkcija informacijske tehnologije, Sektor operativnih poslova i IT

Mjesto rada: Zadar, Split, Pula ili Zagreb - ovisno o odabranom kandidatu

Period primjene ugovora o radu: neodređeno vrijeme uz probni rad od 6 mjeseci.

Opis posla:

  • sudjelovanje u svim fazama razvoja softverskih rješenja
  • izrada dokumentacije s fokusom na tehničku dokumentaciju i dizajn arhitekture sustava
  • sudjelovanje u procesu modernizacije IT-a
  • suradnja s ostalim organizacijskim dijelovima banke tijekom priprema i izrade softverskih rješenja za poslovne zahtjeve
  • analiza performansi i optimizacija programa
  • ostale aktivnosti po nalogu nadležnog rukovoditelja

Uvjeti zapošljavanja:

  • VSS tehničkog smjera - FER, FESB, FOI, PMF i sl.
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • poznavanje tehnika programiranja i osnove rada s relacijskim bazama podataka
  • prednost kandidatima s znanjem Oracle baze podataka (SQL i PL/SQL)
  • prednost kandidatima s znanjem Java ili C# programskog jezika
  • prednost kandidatima s poznavanje objektno orijentiranog programiranja s primjenom design pattern-a
  • prednost kandidatima s radnim iskustvom od najmanje 1 (jedne) godine na istim ili sličnim poslovima
  • motivaciju za daljnje učenje i usavršavanje
  • spremnost na usvajanje znanja iz poslovne domene
  • komunikativnost i sklonost timskom radu
  • analitičan i sistematičan pristup poslu
  • fokus na kvalitetu i rokove

Prijava i životopis se podnosi do 24.10.2019. popunjavanjem prijavnog upitnika ili poštanskim putem na sljedeću adresu:

OTP banka d.d.
Direkcija organizacije i ljudskih potencijala
23000 Zadar, Domovinskog rata 3

OTP banka je poslodavac jednakih mogućnosti za sve. Poticanje raznolikosti i timskog rada vodi naš uspjeh.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.