Pošalji prijatelju

Solution Engineer / Inženjer rješenja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Ramiro d.o.o.

Ramiro d.o.o. za poslovno savjetovanje, jedna od vodećih hrvatskih konzultantskih tvrtki u području organizacijskog razvoja i upravljanja ljudskim resursima, za svojeg korisnika IMAVES traži osobu za rad na poziciji solution engineera/inženjera rješenja.

IMAVES je informatička tvrtka sa sjedištem u Zagrebu, specijalizirana za poboljšanje poslovnih usluga iz područja digitalnog poslovanja. Naša ekspertiza je projektiranje, uvođenje, nadzor i integracija rješenja namijenjenih upravljanju poslovnim uslugama i približavanju IT tehnologije krajnjim korisnicima. Regionalni smo partner svjetskog proizvođača rješenja za digitalno upravljanje cijenama. Ustrajemo na stalnom unapređenju djelotvornosti sustava upravljanja kvalitetom i uspostavljanju kvalitetne povratne informacije u komunikaciji s korisnicima, a zadovoljstvo korisnika uvijek stavljamo na prvo mjesto.

Kako bismo nastavili uspješno ostvarivati svoje ciljeve, tražimo novu osobu na poziciji:

Volite programirati i želite biti u kontaktu s ljudima? Volite putovati i upoznavati ljude kroz posao? Želite testirati Vaše stručne a i komunikacijske vještine? Pridružite se našem timu u IMAVES-u!

Koga tražimo?

Tražimo osobu koja je proaktivna, ugodna i strpljiva i koja voli rad u dinamičnom okruženju. Uz to, tražimo osobu koja bi u izravnom kontaktu s korisnicima prepoznala njihove potrebe, sudjelovala u prilagodbi rješenja prema tim definiranim potrebama te nastavila suradnju s njima na rješavanju novonastalih situacija i problema.

Ako ste se pronašli u ovom opisu, Vi ste osoba koju tražimo!

Što će biti vaša zaduženja?

  • komuniciranje, prikupljanje i formaliziranje zahtjeva korisnika
  • prilagodba poslovnog rješenja prema potrebama korisnika
  • suradnja s dobavljačima i korisnicima na rješavanju tehničkih problema

Što od Vas očekujemo?

  • izvrsne komunikacijske vještine
  • spremnost na odlazak na poslovna putovanja
  • motivaciju i želju za usavršavanjem
  • dobro poznavanje principa objektnog orijentiranog programiranja, Java/Groovy
  • poznavanje programskog jezika Java
  • poznavanje web tehnologija: HTML, JSON, REST API itd.
  • VŠS ili VSS
  • napredno poznavanje rada u Microsoft Office paketu (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • napredno korištenje Interneta
  • 2 ili više godina na sličnim pozicijama
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (prednost poznavanje njemačkog u govoru i pismu)
  • vozačka dozvola B kategorije

Dodatno ćete nas osvojiti ako ste:

  • sudjelovali na projektima implementacije poslovnog softvera
  • upoznati sa procesom određivanja cijena proizvoda
  • upoznati s relacijskim bazama podataka
  • imali iskustvo s Groovy jezikom
  • otvoreni za neformalno druženje s kolegama u zabavnoj atmosferi

Što mi nudimo?

  • dinamičnu i ugodnu radnu atmosferu
  • suradnju sa svjetski poznatim tvrtkama
  • rad na zanimljivim projektima
  • rad s vodećim softverskim rješenjima na tržištu
  • izvrsne mentore
  • mogućnost osobnog i profesionalnog usavršavanja
  • prilagodljivo radno vrijeme
  • mogućnost povremenog rada od doma
  • povremena putovanja u HR i inozemstvu
  • ugovor na neodređeno vrijeme
  • atraktivna primanja ovisna o rezultatima rada

Mjesto rada: Grad Zagreb i Zagrebačka županija

Želite napredovati i profesionalno se razvijati u uspješnoj IT firmi?

Pošaljite CV i motivacijsko pismo putem linka za prijavu i postanite dio našeg ambicioznog tima.

Veselimo se upoznati Vas!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.