Pošalji prijatelju

Kalkulant za strojarstvo i elektroradove (m/ž)

Veliko Trgovišće

Rok prijave:

  • MDK GRAĐEVINAR d.o.o.
  • Adresa: Dubrovčan 3 B, 49214 Veliko Trgovišće
  • Web: http://www.mdk.hr/

MDK Građevinar i trgovina, jest građevinska tvrtka isključivo u obiteljskom vlasništvu sa tradicijom poslovanja većom od 40 godina u poslovima vezanih uz građevinarstvo, što je pokazatelj garancije kvalitete u proizvodima i uslugama koje pružamo.

Opis posla

- pregledavanje javnih natječaja
- izrada kalkulacija za ponude
- normiranje radova
- obrada troškovnika i upita
- izrada troškovnika za kooperantske radove
- kontrola kooperanata
- razrada montažnih detalja
- tehnička podrška gradilištu
- izrada i arhiviranje tehničke dokumentacije

Mjesto rada je Dubrovčan 3b, Veliko Trgovišće, a po potrebi i terenski te pokriva područje cijele Hrvatske.

Početak rada: odmah.

Uvjeti

- iskustvo u segmentu građevine
- iskustvo u vođenju radova na instalacijama plina, vodovoda i odvodnje te vođenju radova na elektroinstalacijama
- SSS / VŠS / VSS (inženjer strojarstva ili elektrotehnike)
- potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenje računala u Windows okruženju
- MS Office, AutoCAD

Ostali uvjeti:
- potrebno je znanje ili školovanje tehničke struke
- preciznost, samostalnost i samoinicijativnost, ambiciju
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- vrsta zaposlenja: neodređeno, stalni radni odnos (obavezan probni rad)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.