Pošalji prijatelju

Radnik na održavanju (m/ž)

Zakučac, Omiš

Rok prijave:

Tvrtka FORMA GMK d.o.o. se od 1993. godine bavi preradom, prodajom i ugradnjom kamena, granita i mramora.
Sjedište i proizvodni pogon se nalaze u Zakučcu kraj Omiša.

Veći dio proizvodnje baziran je na preradi bijelog kamena iz hrvatskih kamenoloma u kojim i mamo i poslovne udjele.

U suvremenom proizvodnom pogonu proizvodimo od blokova, gaterskih ploča, serijskih proizvoda i proizvoda po narudžbi od kamena Vrsine, Plano, M.Adria, Dolit…

Za sve naše proizvode možemo ponuditi ugradnju, te zaštitu kamena.

Bavimo se izradom i ugradnjom grobnica i nadgrobnih spomenika, a na zahtjev kupaca izlazimo na teren i besplatno procjenjujemo vrijednost radova. Izrađujemo i ugrađujemo kuhinjske ploče od kvarca i porculana koji je 100% otporan na mehanička i kemijska oštećenja.

Dugogodišnja tradicija i iskustvo, izvrsnost usluge i kvalitete, su jamstvo da ćemo ispuniti sve zahtjeve kupaca.

Opis posla

Radnik na odražavanju strojeva u klesarskoj radionici.

Uvjeti

- SSS - strojar, bravar, mehaničar
- potrebno radno iskustvo

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 21 861 085

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.