Pošalji prijatelju

Projektant dizala / tehnička podrška (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

thyssenkrupp je jedan od najvećih dobavljača na području uređaja za vertikalni i horizontalni transport na hrvatskom tržištu. Isporučujemo sve vrste dizala, pokretnih stepenica i traka, rješenja za prijevoz osoba s invaliditetom i smanjene pokretljivosti te ostale proizvode grupacije thyssenkrupp. Naša ponuda uključuje i potpuno održavanje te druge dodatne usluge.

Kao dio korporacije thyssenkrupp Elevator, nudimo prednosti multinacionalne kompanije – garanciju vrhunske kvalitete, stabilnosti i pouzdanosti, dugogodišnjeg iskustva, pristup inovativnim tehnologijama, vrhunsko znanje i druge resurse te individualni i profesionalni pristup svakom kupcu.

Za naš ured u Zagrebu tražimo osobu za sljedeće radno mjesto:

OPIS POSLA:

  • projektiranje dizala, pokretnih stepenica i traka te izrada projektne dokumentacije
  • izrada i prilagodba nacrta i tehničke dokumentacije u skladu sa standardima
  • aktivna suradnja s arhitektima i projektantima
  • snimanje dizala za velike popravke i modernizacije
  • pružanje tehničke podrške Odjelu prodaje i Odjelu upravljanja projektima
  • komunikacija s klijentima i dobavljačima

UVJETI:

  • SSS/VŠS/VSS – strojarstvo ili elektrotehnika
  • 2-3 godina iskustva na poslovima tehničke inženjerske podrške, prednost projektiranje dizala
  • napredno korištenje AutoCAD-a, te MS Office programa - posebice Excela
  • znanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • pouzdanost i odgovornost
  • motiviranost, komunikacijske i organizacijske vještine

NUDIMO:

  • rad u renomiranom, pozicioniranom i stabilnom internacionalnom poduzeću
  • motivirajuće radno okruženje
  • stručno usavršavanje
  • interne i eksterne edukacije u skladu s potrebama rada
  • stimulativne radne uvjete
  • nagrade za postignute rezultate

Životopis i motivacijsko pismo šaljite isključivo putem LINKA ZA PRIJAVU.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.