Pošalji prijatelju

Automehaničar / vulkanizer (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Vulkal d.o.o. dugi je niz godina vodeća tvrtka u Republici Hrvatskoj kada je u pitanju distribucija pneumatika i naplataka za osobna, kombi i laka teretna vozila, terenska i SUV vozila, autobuse i teretna vozila, građevinsku i poljoprivrednu mehanizaciju, specijalna i vojna vozila, razne vrste dizalica, kao i pneumatika za bicikle, motore i skutere.

Osnovni je cilj tvrtke Vulkal opravdati povjerenje kupca individualnim i profesionalnim pristupom, širokim asortimanom pneumatika, pristupačnom cijenom i kvalitetom usluge.

Opis posla

Vulkal d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu, Samoborska cesta 312, objavljuje natječaj za nova radna mjesta za servisno prodajne centre Rijeka - Čavle i Kukuljanovo:

Automehaničar / vulkanizer (m/ž) - PC Rijeka - Čavle i Kukuljanovo.

Opis posla:
- rad u vulkanizersko-automehaničarskoj radionici za putnička i kombi vozila

Uvjeti

- minimalno radno iskustvo 3 godine na poslovima automehaničara/vulkanizera (poznavanje mehanike kao i obavezno iskustvo na poslovima vulkanizera na osobnim i lakim teretnim vozilima)
- očekuju se sklonost timskom radu, komunikacijske vještine, visoki stupanj odgovornosti
- poznavanje engleskog jezika
- poznavanje osnova rada sa MS Office aplikacijama
- vozačka dozvola B kategorije

Molimo kandidate da pošalju zamolbe s detaljnim životopisom.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pismenim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Vulkal d.o.o. Samoborska cesta 312, 10090 Zagreb, sa obaveznom napomenom "Ne otvarati - natječaj za posao vulkanizera"

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- zaposlenje na neodređeno vrijeme uz pokusni rok od minimalno 6 mjeseci
- dinamično okruženje
- obavezno usavršavanje
- motivacijski program

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.