Pošalji prijatelju

Administrator u odjelu za Pravne i kadrovske poslove (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

  • ORADA ADRIATIC društvo s ograničenom odgovornošću za ulov, uzgoj, preradu i trgovinu ribom
  • Adresa: Turion 22, 51557 Cres
  • Web: http://www.royal-adriatic.hr

Primarna djelatnost tvrtke Orada adriatic d.o.o. je marikultura, odnosno uzgoj Orade i Brancina. Tvrtka se nalazi među vodećim proizvođačima bijele ribe u Hrvatskoj. Lokacije naših ribogojilišta su smještene na otocima Cresu i Krku dok kompletnu preradu i skladištenje obavljamo u novom i modernom pogonu na Kukuljanovu. Sekundarna djelatnost naše tvrtke je prerada i plasman svježe te zamrznute ribe kao i vlastitih ribljih delikatesa. Proizvode vrhunske kvalitete plasiramo na domaćem i inozemnom tržištu pod brandom Royal Adriatic i Brok.

Smatramo da su ljudski resursi važan dio uspjeha svake tvrtke stoga smo u potrazi za kvalitetnim djelatnicima koji će kao dio našeg tima, svojom motiviranošću i predanošću doprinijeti ostvarenju naših ciljeva.

Zapošljavamo više od dvjesto djelatnika koji se kontinuirano razvijaju i usavršavaju svoja znanja.

Opis posla

Tražimo osobu (m/ž) koja će s lakoćom i odgovornošću obavljati sve uredske poslove te vješto upravljati našim administrativnim i poslovnim procesima. Bit će zadužen/a za administraciju unutar odjela za Pravne i kadrovske poslove te komunikaciju s radnicima i internim službama.

Ukoliko želite novi izazovan posao i posjedujete tražene osobine, javite se na naš natječaj za:

Administratora u odjelu za Pravne i kadrovske poslove (m/ž).

Glavne odgovornosti:
- vođenje i kontrola evidencije radnika
- razni administrativni poslovi u Odjelu
- provođenje svih poslova vezanih za zapošljavanje radnika iz inozemstva i tuzemstva
- administrativni poslovi i organizacija osposobljavanja radnika iz područja Zaštite na radu

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- poželjno iskustvo u administrativnim i kadrovskim poslovima
- izražene komunikacijske i organizacijske sposobnosti
- aktivno korištenje osobnim računalom (MS Office)
- sposobnost brzog učenja
- sklonost suradnji i timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- timski rad
- ugodna radna atmosfera
- mogućnost profesionalnog i osobnog razvoja
- ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću zapošljavanja na neodređeno vrijeme

Ako Vas zanima dinamičan i zanimljiv uredski posao, uz ugodnu radnu atmosferu, ovo je prilika za Vas!

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.