Mlađi stručni suradnik za upravljanje mrežama i mrežnim uslugama (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Odašiljači i veze d.o.o. za prijenos i odašiljanje radijskih i televizijskih programa za račun drugih
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 269/d, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.oiv.hr

Mi smo OIV - Digitalni signali i mreže, glavni pružatelj nacionalne strateške komunikacijske infrastrukture koja korisnicima nudi pouzdane digitalne mreže i platforme za odašiljanje i prijenos signala, distribuciju sadržaja te prijenos podataka kroz svjetlovodnu internetsku mrežu za mission-critical usluge.

Opis posla

- projektiranje, konfiguracija i održavanje IT računalnih mreža, informacijskih sustava i servisa
- istraživanje i učenje novih ICT mrežnih rješenja i tehnologija
- samostalan rad na projektima, suradnja s korisnicima i članovima projektnog tima
- razvoj mrežne infrastrukture za OTT, IoT i ITS rješenja

Uvjeti

- VSS tehnički smjer ili magistar inženjer ili stručni specijalist inženjer
- VŠS tehnički smjer ili sveučilišni prvostupnik inženjer ili stručni prvostupnik inženjer
- nije potrebno radno iskustvo

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- redovna i sigurna primanja
- mogućnost osobnog i profesionalnog razvoja
- dodatno i dopunsko zdravstveno osiguranje
- dobrovoljno mirovinsko osiguranje - 3. stup

Postupak prijave na oglas:

Prilikom prijave potrebno je priložiti životopis, presliku diplome, potvrdu/sken o dosadašnjem radnom stažu (elektronički zapis o radnopravnom statusu – HZMO).

Selekcijski postupak čine: predselekcijski upitnik (ovisno o broju prijava), stručno testiranje, psihologijsko testiranje i selekcijski razgovori.

Kandidati koji ostvaruju pravo na prednost pri zapošljavanju po posebnom zakonu dužni su obavezno to navesti u obrascu prijave i priložiti dokaze o priznatom statusu u skladu s propisom na temelju kojega to pravo ostvaruju.

Nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.