Pošalji prijatelju

Administrator pripreme (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

O nama:

Elektro Imber d.o.o. sa sjedištem u Zagrebu osnovana je 2006. godine i od tada izrasta u jednu od vodećih tvrtki za izgradnju optičkih mreža u Hrvatskoj.

Mi smo mlada, dinamična, inovativna kompanija. Zbog proširenja posla tražimo kandidate koji će postati dio našeg tima.

Opis posla:

  • analiza dostavljene realizacije s popunjenim radnim nalozima te izrada izvještaja
  • prikupljanje i priprema podataka relevantnih za izradu projektne dokumentacije
  • komunikacija i koordinacija rada s nadležnim javno pravnim tijelima u cilju pribavljanja neophodnih dozvola
  • izrada i ažuriranje tehničke dokumentacije telekomunikacije infrastrukture
  • pripremanje i prilagođavanje dokumenata uz korištenje Microsoft Office paketa (napredno korištenje)
  • drugi poslovi sukladno poslovnim potrebama te prirodi i vrsti posla po nalogu nadređenog
  • korespondencija (telefon, faks, e-mail, pošta)

Uvjeti:

  • SSS, VŠS ili VSS, tehničkog smjera
  • poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu (česti kontakti s inozemnim i domaćim dobavljačima)
  • korištenje standardnog MS Office paketa (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • aktivna vozačka dozvola B kategorije
  • angažiranost, samostalnost i fleksibilnost
  • razvijene komunikacijske vještine
  • radna etika i sklonost timskom radu

Nudimo:

  • dinamičan posao s velikim raznolikostima koje ostavljaju prostor za učenje i stručno usavršavanje
  • poticajna i ugodna radna sredina
  • stimulativna primanja
  • mogućnost dodatne edukacije
  • službeni mobitel i laptop

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 10.006,04 kuna.