Pošalji prijatelju

Voditelj lokacije / tima (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Atalian Global Services Croatia d.o.o.
  • Adresa: Garićgradska ulica 18, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.atalian.hr

Za pružanje usluga integriranog facility managementa u jednom od najboljih Shopping centara u Zagrebu tražimo odgovornu i samostalnu osobu koja će svojim znanjem, energijom i iskustvom preuzeti funkciju Voditelj lokacije te zajedno sa svojim timom organizirati i brinuti o infrastrukturnom održavanju objekta prema standardima i pravilima struke.

Očekuje vas ugodna radna atmosfera, stimulativna primanja i rad u stabilnoj dugogodišnjoj tvrtki koja je lider na tržištu facility managementa.

Natječaj za radno mjesto:

VODITELJ (m/ž)
LOKACIJE/TIMA

Mjesto rada: Zagreb

Puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja: Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

TVOJ OPIS POSLA

Što mi očekujemo od tebe?

  • koordinacija izvršavanja ugovorenih poslova
  • poslovi organizacije radnika i radnog procesa
  • pregled i kontrola nad kvalitetom izvršenih usluga
  • koordinacija i kontrola rada tima radnika
  • izvođenje dodatnih poslova prema posebnim zahtjevima ili dodatno ugovorenim poslovima
  • kontrola poštivanja dogovorenih budžeta za nabavku sredstava za rad
  • kontrola ispravnog korištenja sredstava za rad, prema usvojenim načinima uporabe
  • kontrola poštivanja ugovorenih budžeta i optimiziranja potrošnje proizvoda i materijala za rad, poštivajući zadane normative

KVALIFIKACIJE

Što ti možeš očekivati od nas?

  • SSS
  • Minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Komunikativnost i odgovornost prema poslu
  • Korištenje MS Office paketa
  • Poznavanje engleskog jezika - prednost
  • Puno radno vrijeme
  • Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
  • Rad u internacionalnoj kompaniji sa vrhunskim referencama u branši i na tržištu
  • Mogućnost napredovanja i dodatnog razvoja karijere
  • Dodatno stručno usavršavanje i edukacija
  • Dopunsko zdravstveno osiguranje

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 9.576,77 kuna.