Pošalji prijatelju

Junior System Administrator (m/ž)

Donja Stubica

Rok prijave:

  • METALIS društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju metalnih proizvoda
  • Adresa: Toplička cesta 54, 49240 Donja Stubica
  • Web: http://www.metalis.hr

Nakon više od 60 godina rada i djelovanja u metaloprerađivačkoj industriji Metalis je danas prepoznatljiv proizvođač na tržištu. Naša snaga su naši ljudi i njihovo iskustvo, znanje i vještine te stalno ulaganje u njihovu izobrazbu i ulaganje u nove tehnologije.

Osim na tržištu Hrvatske, Metalis danas 70% svoje proizvodnje plasira na inozemno tržište u zemlje Švicarske, Njemačke, Austrije, Slovenije i Bosne i Hercegovine.

Opis posla

Metalis d.o.o. objavljuje potrebu za zapošljavanjem jednog izvršitelja za popunjavanje radnog mjesta:

Junior System Administrator (m/ž).

Opis posla:
- sudjelovanje u timu koji radi na održavanju serverskih i mrežnih sustava, uz mentorstvo
- nadzor, održavanje i ažuriranje postojećih serverskih sustava i servisa, uz mentorstvo

Uvjeti

- poznavanje jednog stranog jezika

Specifične vještine:
- potrebno je dobro poznavanje administriranja računala u Windows okruženju
- potrebno je osnovno poznavanje mrežnih tehnologija
- potrebno je osnovno znanje administriranja servera u Windows okruženju (Windows Server 2016, 2019 core)
- potrebno je iskustvo u radu u Hyper-V okruženju
- potrebno je znanje administriranja domene (active diretory)
- poželjno iskustvo rada u Linux okruženju
- komunikacijske vještine, otvorenost prema timskom radu i dinamičnom okruženju

Radno iskustvo:
- 1 godina, no nije uvjet

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme
- rad u mladom, poticajnom i dinamičnom timu
- priliku dodatnog učenja i usavršavanja znanja
- rad na raznovrsnim projektima
- naknada za topli obrok
- naknadu za prijevoz
- plaćeni prekovremeni rad
- isplata nagrada za radne rezultate
- isplata Uskrsnice, Božićnice, dara djeci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 10.006,04 kuna.