Pošalji prijatelju

Monter aluminijske stolarije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ALU-KON d.o.o. građevinsko je poduzeće osnovano prije 30 godina, izvođač aluminijsko-staklenih radova na preko 300 većih projekata i ponosni pionir u izvođenju inovativnih vrsta fasada kroz godine (spider fasada, element fasada, fasada s integriranim fotonaponskim ćelijama).

ALU-KON d.o.o. ponosi se snažnim timom stručnjaka u kreiranju ALU staklenih fasada. Naši zaposlenici sustavno pristupaju svakom projektu, zajedno promišljaju u potrazi za optimalnim tehničkim rješenjima, i uspješno se suprotstavljaju svakom izazovu u ostvarenju zajedničkog cilja – ugradnja dugotrajnog proizvoda izvrsnih karakteristika i koeficijenata.

Opis posla

- ugradnja aluminijske stolarije i fasada
- ostakljivanje stolarije i fasada
- montaža ventiliranih fasada i svih pripremnih konstrukcija
- montaža klupčica, špaleta, opšava i drugih završnih elemenata
- ostali samostalni i pomoćni poslovi po nalogu voditelja montaže i poslodavca

Mjesto rada: gradilišta u Zagrebu, po potrebi u cijeloj Hrvatskoj.

Uvjeti

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad na neodređeno vrijeme uz period probnog rada
- rad na puno radno vrijeme
- rad u stabilnom, dinamičnom i profesionalnom okruženju
- redovita primanja koja rastu u skladu s rezultatima
- bonusi, božićnica, uskrsnica
- naknada za terenski rad

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 6.518,55 kuna (865,16 EUR).