Asistent u odjelu prodaje (m/ž) / Assistent im Vertrieb (m/w)

Zagreb

Rok prijave:

  • TEDi poslovanje d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Avenija Većeslava Holjevca 40, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.tedi.com/

JEZIK:

Preko 2.750 poslovnica, 26.000 zaposlenih u jedanaest zemalja Europe (Njemačka, Austrija, Španjolska, Italija, Slovačka, Slovenija, Poljska, Češka, Mađarska, Rumunjska i Hrvatska); to su brojke koje TEDi čine liderom na području maloprodaje neprehrambenim proizvodima.

Na hrvatskom tržištu prisutni smo od 2017. godine te smo do danas otvorili 67 TEDi poslovnica.
Širenje svoje poslovne mreže nastavljamo te se u fazi razvoja u ovom trenutku nalaze i drugi brojni projekti čiju realizaciju uskoro očekujemo.

Za pojačanje našeg team-a u odjelu prodaje u centrali ZAGREB tražimo:
ASISTENTA U ODJELU PRODAJE (m/ž)

Vaši zadaci:

  • Svakodnevna suradnja s vodstvom prodaje
  • Organizacija prodajnih procesa i koordinacija termina
  • Komunikacija između poslovnica i centrale
  • Priprema brojčanih pokazatelja
  • Opći administrativni poslovi te izrada prezentacija
  • Vođenje sustava odlaganja dokumentacije
  • Poslovi prevođenja za interne potrebe (njemačko-hrvatski i hrvatsko-njemački)
  • Obrada prigovora kupaca
  • Obrada ulazne i izlazne pošte
  • Podrška ostalim odjelima u centrali u administrativnim i organizacijskim procesima

Vaš profil:

  • SSS, VŠS – administrativni referent, ekonomist ili slično obrazovanje
  • Odlično poznavanje njemačkog jezika je uvjet
  • Iskustvo na istim / sličnim poslovima je prednost
  • Pouzdanost i spremnost na izvršenje preuzetih poslova
  • Timski duh i usmjerenost na kupca
  • Sposobnost realizacije zadanih ciljeva u kratkom roku
  • Odlično poznavanje MS-Office-paketa

Naša ponuda:

Ako s veseljem obavljate opisane zadatke, posjedujete iskustvo na istim ili sličnim poslovima, Vaše jake strane su visoka razina pismenosti, organizacija i preciznost, a u potrazi ste za novim izazovom, tada je ovo prava prilika za Vas!

Nudimo Vam sigurno radno mjesto uz zanimljive i dinamične zadatke u prijateljski i timski orijentiranom okruženju.

Pridružite nam se i postanite dio našeg uspješnog TEDi team-a!

Uz svoju prijavu (motivacijsko pismo) dostavite nam i svoj kratki životopis na hrvatskom i njemačkom jeziku putem linka za prijavu do 03.12.2022. godine.

Veselimo se Vašoj prijavi!

SPRACHE:

Rund 2.750 Filialen europaweit und 26.000 Mitarbeiter in 11 EU-Ländern: Damit zählt das 2004 in Dortmund gegründete Unternehmen zu den führenden der Non-Food-Branche.

Wir bauen unser Business-Netzwerk weiter aus und befinden uns derzeit in der Entwicklungsphase zahlreicher weiterer Projekte, deren Umsetzung wir in Kürze erwarten.

Zur Verstärkung unseres Teams / Abteilung Vertrieb in ZAGREB sind wir auf der Suche nach einer:
Assistenz im Vertrieb (m/w) - Innendienst

Ihre Aufgaben:

  • Enge Zusammenarbeit mit der Vertriebs – und Verkaufsleitung
  • Organisation und Koordination der vertrieblichen Abläufe und Termine
  • Kommunikationsschnittstelle zwischen Zentrale und den Filialverantwortlichen
  • Aufbereitung von Kennzahlen
  • Allgemeine Korrespondenz und Erstellen von Präsentationen
  • Führung des Ablagesystems
  • Übersetzungsarbeiten (deutsch-kroatisch u. kroatisch-deutsch)
  • Kundenbeschwerden
  • Postbearbeitung / Eingangs -und Ausgangspost
  • Unterstützung des Zentralteams in administrativen und organisatorischen Belangen

Ihr Profil:

  • Kaufmännische oder vergleichbare Ausbildung
  • Sehr gute Deutschkenntnisse sind Voraussetzung
  • Erste Berufserfahrungen in der Büroassistenz von Vorteil
  • Zuverlässigkeit und Leistungsbereitschaft
  • Teamgeist und Kundenorientierung
  • Durchsetzungsvermögen und Verantwortungsbewusstsein
  • Termingerechtes Handeln
  • Sehr gute MS-Office-Kenntnisse

Unser Angebot:

  • Eine umfangreiche Einarbeitung
  • Eine abwechslungsreiche Tätigkeit in einem dynamischen, sympathischen sowie hilfsbereiten Team
  • Einen zukunftssicheren Arbeitsplatz in einem internationalen Unternehmen

Haben wir Ihr Interesse geweckt?

Bitte senden Sie uns Ihre vollständigen Bewerbungsunterlagen in Kroatischer und Deutscher / oder Englischer Sprache über link bis zum 03.12.2022.

Wir freuen uns auf Ihre Bewerbung!

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 6.176,54 kuna (819,77 EUR).