Pošalji prijatelju

Servisni inženjer (m/ž)

Zagreb, Marinići (Viškovo)

Rok prijave:

Frigo-ve d.o.o. je od malog obiteljskog obrta u kratkom periodu prerastao u jednu od vodećih tvrtki u regiji, što dovoljno govori o našoj predanosti ovom poslu već 19 godina. Godine i godine rada i iskustva na području grijanja i klimatizacije rezultirale su, osim priznanjima i pohvalama, brojnim unosnim ugovorima te smo danas distributeri i serviseri renomiranih svjetskih proizvođača klimatizacijske opreme i sustava. Preko naše ovlaštene distributerske mreže danas poslujemo na području cijele Republike Hrvatske.

Nudimo rješenja za grijanje i klimatizaciju stambenih, stambeno-poslovnih objekata, hotela, industrijskih objekata, trgovačkih centara i javnih prostora. Kako bi smo zadovoljili specifične potrebe naših naručitelja, preferiramo izgradnju sustava isključivo prema potrebama naručitelja.

Neprestano ulažemo velike napore i sredstva u povećanje intelektualnog kapitala, kreiramo nova radna mjesta, pronalazimo mlade kreativne suradnike, konstantnim edukacijama radimo na neprestanom širenju i prijenosu znanja i iskustva.

Mjesto rada: Zagreb, Marinići (Viškovo)

Opis posla:

  • Puštanje u rad uređaja za grijanje i klimatizaciju
  • Instalacije uređaja, dijagnostika i otklanjanje kvarova
  • Nadzor ugrađene opreme
  • Učenje novih tehnologija te njihova primjena
  • Korisnička podrška i obuka
  • Rad na terenu
  • Cjelovito praćenje radova i inženjering na ugovorenim projektima
  • Koordinacija između kooperanata i stranke prilikom dogovaranja i izvođenja radova
  • Koordinacija na gradilištu sa strankama i drugim izvođačima radova

Uvjeti:

  • Engleski jezik u govoru i pismu
  • SSS, VŠS, VSS
  • Obavezno poznavanje rada na računalu
  • Obavezno poznavanje uređaja i opreme za klimatizaciju i ventilaciju prostora
  • Obavezno radno iskustvo

Što nudimo:

  • Sigurna i poticajna primanja sa svim pripadajućim dodatcima i stimulacijama

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 18.04.2024.

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).