+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj ureda (m/ž) - Velika Gorica

Rok prijave: 23.11.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: IASON Zagreb d.o.o.

Društvo IASON d.o.o. je austrijska kompanija s dugom tradicijom i prepoznatljivim brandom proizvoda čija je kvaliteta prepoznata diljem Europe. U Hrvatskoj je među vodećim poslovnim subjektima u svojoj industriji.

Opis posla

Tražimo novog člana tima koji svojim znanjem i željom za profesionalnim razvojem može doprinijeti daljnjem uspješnom poslovanju, na poziciji:

Voditelj ureda (m/ž) .

Vaše odgovornosti:
- pisana i usmena komunikacija s klijentima i partnerima tvrtke
- asistiranje nadređenima u svim tajničkim poslovima
- odgovaranje na telefonske poziva i zaprimanje stranaka
- vođenje brige o adekvatnom svakodnevnom funkcioniranju ureda
- koordinacija sudjelovanja u javnim nadmetanjima
- poslovanje sa bankama
- poslovi uvoza i izvoza
- podrška odjelu prodaje
- ostali poslovi prema nalogu nadređenih

Uvjeti

Od kandidata očekujemo:
- VŠS/VSS
- odlično poznavanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu je uvjet
- prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office paket i internet)
- komunikativnost, organiziranost i sposobnost za samostalan rad
- pozitivan stav, motiviranost i želja za profesionalnim razvojem
- spremnost na rad u međunarodnom poslovnom okruženju s visokim poslovnim standardima

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoju zamolbu i životopis na hrvatskom i engleskom / njemačkom jeziku pošalju najkasnije do petka 23.11.2012. isključivo slati putem pošte na adresu IASON ZAGREB d.o.o., Pleška 113, 10410 Velika Gorica sa naznakom " Za natječaj- voditelj ureda".

Stručna sprema:
Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Jezici:
Engleski (izvrsno), Njemački (napredno)
Vještine:
Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- redovita primanja
- svestrani i odgovorni zadatci
- ugodna i dinamična radna atmosfera
- mogućnost napredovanja
- stalni radni odnos uz probni rok

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Administrativna zanimanja
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.

Mislite da ste plaćeni premalo? Provjerite prosjek za svoje zanimanje!