Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Konobarica (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 30.04.2013.
  • Poslodavac: Caffe bar MTV

091/7323213

Opis posla

Traže se osobe za rad u caffe baru u Dubravi koji posluje neprekidno već 19 godina.za povremeni ili stalni posao. U obzir dolaze i studenti (m/ž) kao i osobe bez iskustva, ali sa željom da nauče raditi.

Uvjeti

- ljubaznost
- uslužnost

Potrebne godine iskustva:
0-1

Što nudimo

Fleksibilno radno vrijeme po dogovoru s vlasnikom. Plaća je potpuna i uvijek stiže na vrijeme djelatnicima.

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor
Plaća:
Od 3000 do 4000 kn

Ostale informacije

Kategorije:
Turizam i ugostiteljstvo
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 3.783,23 kuna.