+1
Pošalji prijatelju

.Net developer (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

TELEGRA d.o.o. je vodeća tvrtka u Hrvatskoj i jedna od vodećih u Europi u svom području, s preko 25 godina iskustva u razvoju i proizvodnji uređaja i programskih aplikacija inteligentnih sustava za nadzor i kontrolu prometa.

Naša misija je razvoj i proizvodnja sustava i proizvoda visoke tehnologije, u području nadzora i upravljanja prometom, koji će svojim glavnim osobinama povećati sigurnost i informiranost svakog sudionika u prometu, te poboljšati iskorištenje cestovne infrastrukture.

.NET developer (m/ž) – Sveta Nedelja

Opis posla:

Pridruži se mladom ali iskusnom i agilnom timu inženjera u razvoju jednog od najboljih inteligentnih sustava za kontrolu i nadgledanje prometa na svijetu! Radite s nama na razvoju inovativnih rješenja i aplikacija koje integriraju raznovrsnu opremu i senzore u inteligentni sustav za upravljanje prometom, kroz simulaciju i predviđanja gustoće prometa, informiranje vozača, ekspertne sustave za upravljanje incidentima, upravljanje flotama vozila te još mnoštvo primjena s kojima se svakodnevno susrećemo.

Sudjelovat ćeš u razvoju proizvoda i platforme koja se koristi u više od 100 kontrolnih centara u 30 zemalja u svijetu. Kao član našeg tima imat ćeš priliku sudjelovati s nama u savladavanju novih izazova iz ovog uzbudljivog područja, naučiti nove tehnologije i profesionalno napredovati.

Bavit ćeš se razvojem klijentskih GUI i serverskih aplikacija korištenjem .NET tehnologija i baza podataka, u skladu s modernim principima objektno-orijentiranog dizajna, analizom i razradom korisničkih zahtjeva, razvijanjem novih ideja i proizvoda te uvođenjem novih tehnologija u razvoj.

Uvjeti:

Izvrstan si? Kreativan? Marljiv? Predan? Znaš da možeš biti najbolji i boriš se za ostvarenje te vizije? Predan si svom poslu i voliš svoj posao? Spreman si na promjene i otvoren za nova znanja? Baš tebe tražimo!

Tražimo:

  • VŠS ili VSS (FER, FOI, PMF ili sl.)
  • Osobe za istinskom strašću za programiranjem
  • Iskustvo u razvoju aplikacija u .NET tehnologijama i C# jeziku
  • Poznavanje praksi objektno orijentiranog programiranja
  • Pojedince koji se ne boje izazova sa željom za pomicanje granica uspješnosti
  • Razvijene komunikacijske vještine i sklonost timskom radu
  • Predanost poslu sa željom za učenjem i usavršavanjem
  • Samostalnost i odgovornost u poslu, orijentaciju na ciljeve
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Prednost može biti:

  • Iskustvo u razvoju sa slijedećim tehnologijama: WPF (ili Silverlight, WP8), XAML, nHibernate, XML
  • Iskustvo u razvoju Windows aplikacija u C i C++ jezicima
  • Iskustva u radu s bazama podataka: SQL, Oracle, PL/SQL, PostgreSQL

Što nudimo:

  • Rad na složenim, zanimljivim i inovativnim projektima u međunarodnom okruženju
  • Rad u iznimno dinamičnom, stimulativnom i ugodnom radnom okruženju u timu iskusnih i strastvenih profesionalaca gdje cijenimo mišljenje svakog pojedinca
  • Rad s najnovijim tehnologijama i alatima
  • Izvrsni radni uvjeti
  • Stimulativna primanja, naknadu za prijevoz

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.