+1
Pošalji prijatelju

Administrator za pravne i kadrovske poslove (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Mlinar d.d.

Mlinar d.d. već je dugi niz godina vodeća kompanija u pekarskoj industriji u Hrvatskoj i regiji, a prisutan je brend i na inozemnim tržištima. Mlinarov profesionalan i ambiciozan tim nastavlja širiti i unapređivati poslovanje uz kontinuirano investiranje u tehnologiju i proizvodne kapacitete te u vrhunski uređenu mrežu prodajnih mjesta. Želite li biti dio toga tima i doprinijeti uspješnom razvoju Mlinara Vašom predanošću, znanjem i iskustvom?

Opis posla

- prikupljanje dokumentacije za prijem u radni odnos
- izrada prijava, promjena i odjava radnika na HZMO i HZZO
- priprema ugovora o radu
- sudjelovanje u izradama planova i odluka za godišnje odmore
- vođenje matične knjige radnika
- vođenje i ažuriranje arhive kadrovske administracije i osobnih mapa radnika
- unošenje podataka o zaposlenicima u informacijski sustav
- izrada kadrovskih analiza te periodičnih i godišnjih izvješća

Uvjeti

- SSS/VŠS društvenog ili ekonomskog usmjerenja,
- minimalno 3 godine iskustva u području kadrovske administracije
- poznavanje Zakona o radu te ostalih propisa iz područja radnog zakonodavstva
- izvrsno poznavanje MS Office paketa, osobito Excela
- organizacijske i komunikacijske vještine
- preciznost, točnost i sistematičnost
- diskrecija u radu s povjerljivim podacima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

3

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Pravo iznosi 6.261,88 kuna.