+1

Voditelj odjela pomorskog prijevoza - Ocean Freight Manager (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • MANŠPED d.o.o.
  • Adresa: Robni Terminali Manšped, Kukuljanovo 387, 51227 Kukuljanovo

Manšped je među vodećim pružateljima logističkih usluga u jugoistočnoj Europi. Sa konstantnim ulaganjima u logističke kapacitete, Manšped se pozicionirao među vodeće logističare sa vlastitim kapacitetima u vidu vlastitog voznog parka za domaći i međunarodni cestovni prijevoz, carinskog skladišta, skladišno-distribucijske mreže, kontejnerskog terminala, pomorske agencije i otpremničkog ureda za carinsko zastupanje.

Uz neprekidan investicijski ciklus, posebnu pozornost pridajemo edukaciji i profesionalnom razvoju naših djelatnika. Kao rezultat uspješnog poslovanja i konstantnog rasta našeg udjela na regionalnom tržištu logističkih usluga, pozivamo Vas da se priključite našem teamu.

Opis posla

- vođenje tima i koordinacija aktivnosti
- prodajne aktivnosti na tržištu logističkih usluga
- realizacija poslova sa novim i postojećim kupcima
- akvizicija kupaca na novim tržištima
- pregovaranje komercijalnih uvjeta poslovanja sa brodarima
- koordinacija prodajne snage sa voditeljima ostalih odjela
- sudjelovanje u izradi i ostvarivanju poslovnih planova
- izvještavanje direktno generalnom direktoru

Uvjeti

- iskustvo u vođenju odjela pomorskog prijevoza
- višegodišnje iskustvo u organizaciji pomorskog prijevoza
- dobro poznavanje regionalnog tržišta i ključnih kupaca
- odgovoran pristup vođenju tima
- istaknute prodajne vještine, komunikativan pristup kupcima i njihovim zahtjevima
- odlično poznavanje engleskog jezika i stručne terminologije
- spremnost na putovanja
- vozačka dozvola B kategorije

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Pogodnosti:
- službeni automobil
- službeni mobitel
- business kartica
- edukacija

Nudimo Vam:
- stimulativan posao u dinamičnom okruženju
- izazovan posao u rastućoj organizaciji
- ulaganje u edukaciju i profesionalne vještine
- stabilno radno mjesto u uspješnom poduzeću

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Management iznosi 6.250,00 kuna.