+1
Pošalji prijatelju

Asistent u odjelu recepcije gostiju (m/ž)

Rovinj

Rok prijave:

  • AGORA HOTEL MANAGEMENT D.O.O
  • Adresa: Antonia Coane 6, 52210 Rovinj

Agora hotel management d.o.o. start-up je tvrtka na hrvatskom tržištu za unapređenje promocije i prodaje turističkih smještajnih kapaciteta. Tvrtka je fokusirana na razvoju inovativnih integracijskih rješenja optimizacije postojećih sustava.

Opis posla

S ciljem uspješnog nastavka poslovanja, tražimo profesionalnu i odgovornu osobu za rad na centralnoj recepciji.

Tražimo pedantnu i odgovornu osobu čiji će posao obuhvaćati:
- administrativnu podršku u uredu
- osnovne aktivnosti u segmentu online marketiga
- komunikaciju s korisnicima i dobavljačima
- doček i prijava gostiju
- upoznavanje gostiju sa kućnim redom, sa ponudom destinacije te aktualnim događajima
- organizacija inventara i održavanja objekata

Uvjeti

Poželjne osobine
- proaktivan pristup i snalažljivost
- komunikativnost i spremnost na suradnju
- ljubaznost i strpljenje
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (napredno), Njemački (osnovno), Talijanski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- služeni mobitel
- fleksibilno radno vrijeme

Na određeno vrijeme, Praksa, Honorarno, Sezonski, Studentski ugovor

Plaća:

Od 3400 do 4500 kn

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.