+1
Pošalji prijatelju

Knjigovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Monting Power Systems d.o.o.
  • Adresa: Radnička cesta 198, 10 000 Zagreb

Opis posla

Od kandidata očekujemo:
- samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova
- evidencija osnovnih sredstava i obračun amortizacije
- usklađivanje otvorenih stavaka s kupcima/dobavljačima
- izrada izlaznih računa
- po potrebi i drugi administrativno-financijski poslovi

Uvjeti

- radno iskustvo u knjigovodstvenim poslovima minimalno 8 godina
- znanje engleskog jezika
- izvrsno poznavanje porezne i računovodstvene zakonske regulative
- napredno korištenje računala (MS Office i Internet)
- sklonost timskom radu, samostalnost i pedantnost u izvršavanju zadataka, pouzdanost, točnost

Potrebne godine iskustva:

8

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.