+1
Pošalji prijatelju

Administrator podatka za web trgovinu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Hrvatski građevinski lanac predstavlja specijaliziranu ponudu građevinskih materijala i materijala za uređenje interijera, prvenstveno za izvođače radova, arhitekte, projektante, investitore i hobby majstore. Na jednom mjestu nudimo kompletnu ponudu suhe gradnje, žbuka i fasada, izolacija, vrata i prozora, podnih i zidnih obloga, keramike, sanitarija i alata. Kontinuiranim usavršavanjem prodajnog asortimana i redovitim educiranjem više od stotinu zaposlenih u prodajnim centrima Profibaucentra u Zagrebu, Zadru, Dubrovniku, Osijeku, Slavonskom brodu, Đakovu i Vinkovcima želimo biti korak ispred kako bi zadovoljili različite profile kupaca.

Opis posla

- unos podataka u Excel tabele
- obrada fotografija proizvoda za web trgovinu
- obrada podataka u CMS-u (Wordpress)

Uvjeti

- SSS
- izvrsno poznavanje Windows platforme i Excel-a
- osnovno znanja rada u Adobe Photoshopu
- prednost - iskustvo u administriranju web trgovine

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Excel, Photoshop

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.