+1
Pošalji prijatelju

Asistent prodaje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HELLA tehnika zaštite od sunca d.o.o.
  • Adresa: Zagrebačka cesta 201, 10110 Zagreb
  • Web: http://www.hella.info

Renomirani distributer tehničkih proizvoda za zaštitu od sunca (tende, žaluzine, rolete, sjenila itd.) austrijskog proizvođača.

Opis posla

- asistent/ica u prodaji tehničkih proizvoda za zaštitu od sunca (žaluzine, tende, rolete, sjenila itd.) renomiranog austrijskog proizvođača
- zaprimanje i obrada upita, prijedlozi rješenja, kalkulacije i izrada ponuda
- osobna, telefonska i pisana komunikacija s kupcima
- asistencija na poslovima promidžbe proizvoda (marketing) te izradi planova i analizama prodaje
- ugovaranje termina i priprema montaža
- komunikacija s kupcima u prodajno-izložbenom salonu
- praćenje ponuda, fakturiranja i naplate

Uvjeti

- komunikativnost
- prilagodljivost timskom radu i uputama poslodavca i kolega
- savjesnost u obavljanju poslova

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema

Jezici:

Njemački (prednost), Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- službeni mobitel
- mogućnost napredovanja i stjecanja dodatnih pogodnosti
- dodatna edukacija

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.