+1
Pošalji prijatelju

Radnik u skladištu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ALFA dioničko društvo za izdavačke, grafičke i trgovačke poslove
  • Adresa: Nova Ves23a, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.alfa.hr

Poduzeće Alfa d.d. nakladnička je kuća koja posluje više od 40 godina. Osnovna djelatnost uključuje izdavanje knjiga i udžbenika za OŠ i SŠ.

Opis posla

Radi povećanog obima posla, u vrijeme pripreme nove školske sezone, pojačana je potražnja za studentima / radnicima u skladištu.

Traži se više radnika na poslovima pakiranja, zaprimanja robe, skladištenja i otpreme robe.

Mjesto rada: Zagreb, Vučak 11, 10090 Podsused.

Uvjeti

Ako ste ambiciozni, spretni i okretni i želite raditi u ugodnoj atmosferi uz mladi i susretljiv tim uz osiguran dnevni odmor i osvježenje, molimo da se u zadanom roku prijavite na oglas.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (osnovno)

Vještine:

Word, Internet

Što nudimo

- puno radno vrijeme
- osiguran dnevni odmor
- rad isključivo u jutarnjoj smjeni
- obračun po satu rada

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.