+1
Pošalji prijatelju

BIM/CAD Tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Digital Construction Technologies Group
  • Adresa: 2-3 Prospect Road, Glasnevin, Dublin 9, D09K5V2 Dublin
  • Telefon: +353 (0) 1 9121900
  • Web: https://www.dctgrp.com/
  • Osoba za kontakt: Joseph Mady

Digital Construction Technologies Group are a virtual design and construction consultancy firm. We are talented, industry innovators, striving to deliver the most dynamic and constructible work for our clients, applying this to each and every project. We are extremely passionate and endeavour to raise the awareness of digital technology through the construction industry in Ireland. Our Digital technology solutions enhance the design, collaboration, communication, strengthen decision making and maximises our client’s digital capabilities. Currently based in the UK and Ireland we are expanding into Croatia and the middle east.

Opis posla

Od kandidata se očekuje korištenje BIM Suite paketa pri modeliranju projektnih rješenja iz područja elektro instalacija slabe i jake struje, vodovoda, kanalizacije i ventilacije.

Poznavanje koordinacije BIM modela u skladu sa potrebama gradilišta je ključna.

Odgovornosti:
- stvaranje 2D osnova iz Revit/CAD datoteka
- stvaranje osnova za dizajn i izvođenje radova
- koordinacija M&E instalacija sa ostalim disciplinama
- izvještaj o progresu na tjednoj bazi
- izrada tehničke dokumentacije projekta izvedenih radova

Uvjeti

- poznavanje rada u AutoDesk paketu (Revit, AutoCAD, NavisWorks..)
- sposobnost postavljanja Revit projekta u skladu sa standardima, kaoi sposobnost stvaranja Revit elemenata (Families)
- jako dobro poznavanje M&E instalacija
- prethodno radno iskustvo u sličnom radnom okruženju
- napredno poznavanje rada na računalu (Microsoft Office, Word, Excel, AutoDesk)
- sposobnost samostalnog i timskog rada unutar zadanih rokova

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Hrvatski (napredno), Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- dodatno usavršavanje i mogućnost napredovanja
- rad na velikim projektima u Hrvatskoj i inostranstvu
- stimulativnu plaću, ovisno o iskustvu
- dugoročnu suradnju

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Plaća:

Od 6000 do 10000 kn

Ostale informacije

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.