+1
Pošalji prijatelju

Administrator (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Tvrtka Sig Sistemi d.o.o. je privatna tvrtka specijalizirana za proizvodnju,prodaju i distribuciju boja i lakova. Uz to smo i distributeri svjetski poznatih proizvođača i brendova: Sherwin Williams, PPG Univer, Orac Decor, Arti, Menzerna, Pro spray, Mirka, Color Expert itd.
U našoj proizvodnji posjedujemo nekoliko najmodernijih strojeva,pa smo u stanju ponuditi najbolja tehnološka rješenja u najkraćem za drvnu industriju, antikorozivnu zaštitu, građevinarstvo, završne radove, industrijske podove, hidroizolacije itd.

Opis posla

Zahvaljujući konstantnom ulaganju u zaposlenike i asortiman koji nudimo na tržištu, tvrtka Sig sistemi izrasla je u tržišnog lidera i pouzdanog partnera u domeni boja i lakova za drvnu industriju, građevinarstvo, antikorozivnu zaštitu i auto reparaturu. Kako bi podigli svoje poslovanje na veću razinu, u potrazi smo za novim radnikom na poziciji Administratora (m/ž) .

Opis posla:
- izrada i slanje ponuda, računa, otpremnica
- IRA i URA
- unos izvadaka, kalkulacija, fakture
- narudžbe dobavljačima
- komunikacija s klijentima (telefonska, mailom, poštom)
- ostali administrativni poslovi

Uvjeti

- SSS
- prednost osobama s iskustvom na jednakim ili sličnim poslovima
- poznavanje rada na računalu i MS Office paketa
- dobre organizacijske sposobnosti te multitasking
- izražene komunikacijske vještine
- samostalnost, samoinicijativnost i ambicioznost

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- božićnica, regres
- rad isključivo u jutarnjoj smjeni – od 08:00 do 16:00 sati
- vikendi i praznici su slobodni

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 4000 do 6000 kn

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prijavi se na oglas
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.