+1
Pošalji prijatelju

Operater asistencije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

APRIL Croatia Assistance je sastavnica francuske grupe APRIL International, međunarodne mreže za pružanje širokog spektra asistencijskih usluga. Asistencija je pružanje pomoći kupcima u ostvarivanju svojih prava iz osiguranja i srodnih financijskih usluga.

Opis posla

- dežurstvo u asistencijskom kontaktnom centru (rad u smjenama)
- zaprimanje dolaznih poziva korisnika
- angažiranje i koordinacija asistencijskih usluga s korisnicima i partnerima
- vođenje kronologije asistencijskih slučajeva u operativnoj bazi podataka
- davanje informacija o pravima iz ugovorenih usluga na upite korisnika

Mjesto rada: Zagreb, Cebini 43

Uvjeti

- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije (u svrhu potvrde poznavanja prometnih pravila, te osnova upravljanja automobilom)
- raspoloživost za rad u jutarnjoj i poslijepodnevnoj smjeni, dok je rad u noćnoj smjeni opcionalan isključivo po izboru kandidata
- prednost iskustvo rada u kontaktnom centru, te naobrazba tehničke struke, no nisu isključivi uvjeti.

Stručna sprema:

KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- službeni mobitel
- godišnje nagrade

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.