+1
Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Končar D&ST d.d.
  • Adresa: Mokrovićeva 8, p.p. 62, 10000 Zagreb

Mi smo izvozno orijentirana tvrtka te za svoj tim tražimo odgovorne i samoinicijativne djelatnike.

Opis posla

- evidencija ulaza i izlaza robe/dijelova na skladište
- transport viličarem i ostalim transportnim sredstvima robe i dijelova na skladišta
- izdavanje robe/dijelova po radnim nalozima u proizvodnju
- ažuriranje i praćenje stanja skladišta
- zaprimanje robe iz pripremnih radionica na skladište
- istovar robe prilikom zaprimanja na skladište

Uvjeti

- potrebno 3 godine iskustva u skladištu
- položen ispit za rukovatelja viličarom
- položen ispit za rukovatelja elektrokolicima
- poželjno iskustvo rada u ERP sustavu

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook

Što nudimo

- mogućnost napredovanja i usavršavanja
- rad u dinamičnom okruženju
- stimulativna primanja
- rad u smjenama

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.