+1
Pošalji prijatelju

Audio, video, light tehničar / operater (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ivas Grupa je vodeća audio video kompanija u regiji koja sudjeluje na projektima najvećeg ranga te surađuje sa vodećim ljudima iz svijeta profesionalne produkcije. Tvrtka je povezana sa produkcijskim izvedbenim timovima raznih visokoprofesionalnih TV projekata (među kojima je i Eurovizija), te ima uske veze sa jednom od većih i bolje organiziranih internacionalnih tvrtki iz branše sa sjedištem na Bliskom Istoku, koja je redovito zadužena za produkcije mega koncerata umjetnika poput Rolling Stonesa, Bryan Adamsa, Rihanne, Justina Biebera i drugih.

Opis posla

Kabliranje, puštanje u pogon video, audio i rasvjetne opreme. Čišćenje te održavanje opreme sa kojom dotična osoba radi (konzole i ostala režijska i mrežna oprema) na terenu i u skladištu. Priprema opreme za projekte. Komunikacija sa klijentima oko svog specifičnog posla. Preuzimanje i vođenje srednjih i većih projekata. Praćenje novih tehnologija u branši, konstantno učenje i usavršavanje iz specijaliziranog segmenta.

Izazovi - rad noću te općenito rad koji nije vezan za radno vrijeme, česta putovanja pogotovo u sezoni, rad u različitim vremenskim uvjetima, rad na projektima u inozemstvu, komunikacija sa klijentima i kolegama, prijenos znanja na ostale kolege iz tima, razumijevanje materije, organizacija i planiranje projekata kako bi se što lakše omogućila izvedba na terenu.

Uvjeti

- potvrda o nekažnjavanju
- dobre komunikacijske vještine
- minimalno B kategorija
- rad na računalu
- poželjno tehničko predznanje

Potrebne vještine – pozitivan stav prema poslu, viši nivo rada sa računalima, poznavanje računalnih mreža, poznavanje programa za planiranje te crtanje vlastitih projekata, timski rad, iskustvo u branši na poslovima koje obavlja, pristojno ponašanje prema klijentu i ostalim kolegama, brzo učenje i volja za napredovanjem, upravljanje timom ljudi sa kojima se obavlja projekt, planiranje i organizacija, strani jezici (Engleski obavezno a poželjno i još neki jezik), volja i želja za konstantnim usavršavanjem i novim znanjima te iskustvom, vlastita motivacija da se radi na najvišem nivou.

Tražimo mlade, komunikativne osobe koje vole raditi u timovima i spremni su na izazove te koje posjeduju tehnička predznanja i interes za nadogradnju istih.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

Zašto raditi – sigurna plaća u stabilnoj tvrtci koja je okrenuta stranim tržištima i profesionalnim projektima, rad sa najvećim imenima iz industrije (mogućnost stjecanja iskustva i znanja), rad sa najnovijim tehnologijama, mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja kroz plaćene radionice, obuke i školovanja u inozemstvu, mogućnost zarade veće plaće nego u drugim branšama za osobe sa istim kvalifikacijama, rast prihoda shodno volji i kapacitetu preuzimanja odgovornosti za preuzeti segment posla, rad na najvećim i najprestižnijim projektima u zemlji i inozemstvu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Započni prijavu
Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.