Pošalji prijatelju

Asistent direktora kvalitete i kontrole (m/ž)

Opatija, Zagreb, Šibenik, Trogir

Rok prijave:

  • MILENIJ HOTELS MANAGMENT društvo s ograničenom odgovornošću za uslužne djelatnosti i turizam

AMADRIA PARK su jedna od vodećih hotelskih grupacija u Hrvatskoj koja upravlja hotelima kategorije 4 i 5 zvjezdica na lokacijama Zagreb, Opatija, Šibenik i Trogir.

Opis posla

Prepoznatljivost i uspješnost AMADRIA PARKA rezultat su višegodišnje usmjerenosti turizmu visoke kvalitete, truda, rada i zalaganja svih djelatnika a sve u cilju zadovoljstva naših gostiju. Zbog rasta poslovanja i jačanja našeg tima zapošljavamo:

Asistenta direktora kvalitete i kontrole (m/ž).

Osnovne radne aktivnosti:
1. Administriranje i priprema:
- priprema izvještaja i materijala kao podrška direktoru Kvalitete i kontrole
- periodično izdavanje izvještaja prema utvrđenim rokovima
2. Praćenje:
- praćenje aktivnosti unaprjeđenja kvalitete, komuniciranje sa timovima i dokumentiranje iste
3. Kontrola kvalitete i upravljanje očekivanjima gostiju:
- sudjelovanje u kontroli kvalitete samostalno ili uz podršku nadređenoga
- prati sustavno glavne podatke i metriku o zadovoljstvu gosta
- podržava timove u odnosu sa gostom pregledavajući povratne informacije gostiju i praćenjem korektivnih akcija
- odgovara na i rješava probleme i pritužbe gostiju po potrebi
- po potrebi je vidljiva osoba u suradnji sa gostom da bi dobio informaciju o kvaliteti proizvoda, nivou usluge i ukupnom zadovoljstvu
- komunicira hotelsku uspješnost u zadovoljstvu gosta i zadovoljstvo gosta cijelom hotelskom timu

Uvjeti

Profil kandidata:
- visoka stručna sprema i/ili radno iskustvo u hotelijerstvu, prednost međunarodno školovanje i iskustvo
- praksa rada u hotelima visoke kategorije
- pozornost za detalje, strast za gostoprimstvom i interakciju sa gostima
- snažne vještine analize i znanja MS Office programa
- odličan komunikator i tečno govori engleski
- sposobnost rada u stresnom okruženju
- prilagodljivost potrebama poslovanja
- spremnost na putovanja i boravak na različitim lokacijama do 15 dana

Ako je Vaša ljubav turizam i ugostiteljstvo, željni ste novih znanja, voljni ste se predano posvetiti radu, pošaljite svoje zamolbu zajedno s preporukom od bivših poslodavaca putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- početnu plaću od 7.500,00 kn
- planirani početak rada 15.07.2019.
- mogućnost napredovanja i stručne izobrazbe s domaćim i inozemnim stručnjacima
- moguće mjesto rada Zagreb, Opatija, Šibenik, Trogir

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 7500 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.