Pošalji prijatelju

Otvorena Molba

Zagreb

Rok prijave:

  • NOVA TV d.d. za film, audio i video zapise, radijsku i televizijsku djelatnost i marketing
  • Adresa: Remetinečka cesta 139, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.novatv.hr

Nova TV je uspješna i moderna komercijalna televizija koja okuplja mladi i iskusni tim medijskih profesionalaca. Strategija kompanije je multimedijalna platforma – sinergija televizije i interneta.

Dinamično radno okružje osiguravaju vrhunska tehnologija, inovativni pristup i izazovi suvremenog medijskog tržišta.

U našoj tvrtki gradimo ugodnu radnu atmosferu i povjerenje zaposlenih pružajući im kontinuiranu mogućnost stjecanja novih znanja, vještina i napredovanja.

Opis posla

Zainteresirani ste za posao na Novoj TV, ali trenutno nema aktivnih oglasa?

Pošaljite nam svoju otvorenu molbu za posao jer smo uvijek u potrazi za talentiranim osobama različitih profila i struka. Ne zaboravite navesti područje interesa ili radno mjesto za koje biste voljeli da Vas razmotrimo.

Uvjeti

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 6.250,00 kuna.