Pošalji prijatelju

Administrator u call centru poliklinike (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Dentalna poliklinika, 40 godina tradicije na istoj adresi.
Specijalizirana je za oralnu kirurgiju, opću dentalnu medicinu te RTG dijagnostiku.
Paleta usluga od onih najjednostavnijih do iznimno zahtjevnih, oralno-kirurških operacija kao što je Quad Zygoma.
Naša misao vodilja je mijenjanje života ljudi nabolje.
Tražimo okretnu, jednostavnu, osobu s iskustvom u administraciji i komunikaciji.

Opis posla

- svakodnevna komunikacija s pacijentima te odgovaranje na upite putem telefona, e-maila i društvenih mreža
- javljanje na telefon i službeni mobitel
- pružanje informacija o uslugama i rezervacija termina
- evidencija o pacijentima u CRM sustavu
- izrada ponuda i računa u CRM sustavu
- usmeno i pismeno prevođenje po potrebi
- sve što je vezano uz adminstaciju
- briga o pacijentima (apartman, rođendan, kontrola, ..)
- komunikacija s knjigovodstvom i dobavljačima
- pomoć drugim zaposlanicima u obavljanju poslova

Uvjeti

- profesionalna fotografija uz životopis (prijave bez fotografije neće se uzeti u obzir)
- dobro poznavanje talijanskog i engleskog jezika u govoru i pismu
- izražene komunikacijske vještine
- usmjerenost na zadovoljstvo pacijenta, ljubaznost i strpljivost
- odgovornost i usmjerenost na detalje
- sposobnost snalaženja u novim i nepoznatim situacijama
- spremnost na samostalan, ali i timski rad
- želja za daljnjim učenjem i usavršavanjem

Prednost imaju kandidati s radnim iskustvom u klinikama i/ili dentalnom/zdravstvenom turizmu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Talijanski (napredno), Engleski (napredno), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mobitel
- fiksna plaća + stimulacija
- ugodno radno okruženje
- dodatne edukacije iz područja prodaje
- edukacija pomoćnih poslova u ordinaciji

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.