Samostalni računovođa / pripravnik u računovodstvenom servisu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • LOGIKA društvo s ograničenom odgovornošću za informacijske djelatnosti
  • Adresa: Ljubljanica 29 b, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.logika.hr

Tvrtka Logika d.o.o. bavi se izradom i razvojem poslovnih informacijskih sustava, a također i računovodstvenim uslugama koristeći sustav kojeg smo sami razvili i optimizirali upravo za računovodstvene poslove.

Opis posla

Tražimo osobu koja će se pridružiti našem timu računovođa te samostalno preuzeti kompletne računovodstvene poslove za manje firme u sklopu našeg računovodstvenog servisa.

Uvjeti

- tražimo odgovornu i pedantnu osobu sa dobrim poznavanjem računovodstvenih principa
- uzet ćemo u obzir i prijave računovođa bez iskustva, ali sa dobrom računovodstvenom podlogom stečenom tijekom školovanja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- nudimo rad u ugodnom okruženju (po želji i povremeni rad od kuće), te redovita primanja uz mogućnost bonusa
- stručna pomoć dostupna je od kolega kako za edukaciju sa radom u programu, tako i za računovodstvene savjete te bilanciranje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 4000 do 7500 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.