Pošalji prijatelju

Suradnik nabave (m/ž)

Samobor

Rok prijave:

NORD PRODUKT d.o.o. jedan je od vodećih domaćih proizvođača mobilnih kućica, kupaonskog namještaja, kuhinja i slavina te distributer prateće sanitarne opreme na hrvatskom tržištu.

Osnovani smo prije više od 25 godina te smo od lokalnog distributera i proizvođača prerasli u uspješnu kompaniju. Temelj našeg uspjeha je poticajna korporativna kultura orijentirana na kontinuirano unapređenje - od kvalitete proizvoda, ekološki osviještene proizvodnje, preko zadovoljnih klijenata i svih naših zaposlenika.

U nastojanju da i dalje budemo izvrsni, želimo da nam se pridruže kolegice i kolege koje dijele naše vrijednosti.

Suradnik nabave - SEGMENT MOBILNIH KUĆICA

Mjesto rada: Samobor

Opis posla: sudjelovanje u izradi plana nabave robe i u procesu planiranja cijena | prikupljanje i obrada ponuda | vođenje evidencije narudžbi, zaprimanje robe te organizacija transporta naručene robe i praćenje isporuka dobavljača | kontrola količine i kvalitete zaprimljene robe, rješavanje reklamacija | sudjelovanje u kalkulaciji troškova narudžbe i dodatnih troškova | praćenje stanja skladišta i analiza zaliha | izrada izvješća za potrebe odjela | uska suradnja s odjelom tehničke pripreme i razvoja

Od kandidata očekujemo:

  • SSS/VŠS/VSS
  • iskustvo u komercijalnim poslovima ili nabavi 1 godinu
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • sistematičnost, analitičnost i praktičnost
  • dobro funkcioniranje u timu
  • vještine planiranja, organiziranja i definiranja prioriteta
  • napredno znanje MS Office-a

Kandidatima nudimo:

ugodno, inovativno i dinamično radno okruženje | priliku za osobni i profesionalni rast i razvoj | ugovor na neodređeno vrijeme

Ako se prepoznajete u ovom oglasu i želite biti dio naše kreativne obitelji, pošaljite nam svoju molbu i životopis putem linka za prijavu zaključno do 21.08.2019. godine.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.