Pošalji prijatelju

Električar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

PAN-PEK d.o.o. vodeće je poduzeće u proizvodnji pekarskih i slastičarskih proizvoda.

Višegodišnje iskustvo, ustrajnost na kvaliteti proizvoda uz umijeća naših stručnjaka, omogućilo je Pan-peku vodeću poziciju na tržištu.

Ako želite raditi u dinamičnoj sredini u kojoj se cijeni pošteni rad i predanost poslu mi smo poslodavac po Vašoj mjeri. Obzirom na stalan rast u potrazi smo za novim zaposlenicima kojima u pekarskom sektoru nudimo najbolja primanja.

Opis posla:

  • servis i održavanje pogonskih uređaja i opreme
  • detekcija kvarova i popravak neispravnih uređaja i opreme
  • kontrola i održavanje ispravnosti strojeva sukladno tehničkoj dokumentaciji i planovima održavanja

Uvjeti:

  • SSS elektrotehničkog smjera
  • čitanje elektro shema i primjena u radu
  • spremnost na smjenski i noćni rad te rad vikendom
  • spremnost na povremene intervencije u dežurstvu
  • odgovornost
  • spremnost na timski rad

Što nudimo:

  • zanimljiv i dinamičan posao
  • edukaciju i razvoj vještina
  • profesionalnu radnu okolinu
  • ugovor na neodređeno vrijeme s probnim radom
  • redovna primanja uz plaćene dodatke za noćni rad te rad nedjeljom i praznikom

Prijavite se putem linka za prijavu najkasnije do 19.09.2019.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.