Pošalji prijatelju

Projektant električnih uređaja i elektro instalacija (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

  • MEP d.o.o. za energetski inženjering i trgovinu
  • Adresa: Kukuljanovo 344/B, 51227 Kukuljanovo
  • Web: http://www.mep.hr

Opis posla

- izrada tehničke dokumentacije i projekata elektroinstalacija i sustava istosmjernog napajanja
- izrada tehničkog dijela ponude i kalkulacije
- specifikacija opreme (sastavlja popis potrebnih elemenata sustava i instalacija te daje tehničku suglasnost za odobrenje ponude)
- izrada dokumentacije za odobrenje i proizvodnju
- izrada upute za rad i održavanje
- povremeni odlazak na teren
- uključenost u timski rad oko projektiranja sustava i instalacija, rješavanja reklamacija, audit dobavljača i sl.

Uvjeti

- znanje rada u uredskim programima
- 3D projektiranje
- znanje rada u ePlan ili sl. programu za projektiranje u elektrotehnici
- poželjno radno iskustvo

Stručna sprema:

Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Jezici:

Engleski (napredno), Talijanski (prednost), Njemački (prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- stalni radni odnos uz uvjet probnog rada
- dodatna edukacija
- rad u dinamičnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 7000 do 10000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Primorsko-goranska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.