Pošalji prijatelju

Voditelj uvoza (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ultra gros d.o.o. posluje na preko 1500 prodajnih mjesta (maloprodaja, veleprodaja i specijalizirane prodavaonice), sa 7000 zaposlenih. Osnovna djelatnost Ultra gros-a je trgovina na veliko i malo robom široke potrošnje – prehrana i neprehrana, pića, duhanske prerađevine, kozmetički proizvodi, građevinski materijal, namještaj, tehnička roba i bijela tehnika, tekstil i obuća, te turistička djelatnost.

Vizija grupacije je da kroz dugoročnu stabilnost i rast Ultra gros-a naša prodajna mjesta budu prepoznate kao trgovine iz susjedstva koje će svojom blizinom i toplinom kupcu pružiti sve što treba.

Opis posla

U potrazi za motiviranim zaposlenicima koji su spremni biti dio uspješnog tima, te uložiti trud i znanje u postizanje izvanrednih rezultata, tražimo pojačanje na radnom mjestu:

Voditelj uvoza (m/ž).

Opis poslova:
- izrađuje kalkulacije nabavnih cijena s uključenim troškovima uvoza
- organizira prijevoz, priprema carinsku dokumentaciju i organizira carinjenje
- koordinira s prijevoznicima i skladištem
- kontaktira s dobavljačima vezano za poslove uvoza , te vodi godišnje pregovore s istima
- surađuje s ostalim odjelima unutar tvrtke uključenim u proces uvoza
- odgovara za primjenu propisa u vanjskotrgovinskom poslovanju
- vodi sve potrebne evidencije i naknade (naknada za zbrinjavanje okoliša, povratna naknada, trošarine i dr.)
- kontrolira valjanost, produžuje i/ili ishoduje odobrenja i rješenja koja su potrebna u procesima uvoznog poslovanja, a koje izdaje Carina
- obavlja sve ostale poslove po nalogu direktora

Uvjeti

- VSS
- minimalno 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
- napredno poznavanje MS Office-a
- aktivno znanje engleskog jezika
- pouzdanost, samostalnost i posvećenost u radu
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- izrazito dinamičan posao
- odličan, kooperativan tim
- stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.