Pošalji prijatelju

Voditelj ureda / Administrator (m/ž)

Split

Rok prijave:

Poslodavac: Oglas za klijenta

Opis posla

- komunikacija i korespondencija sa poslovnim partnerima i suradnicima, doček i prijem klijenata i poslovnih partnera
- vođenje uredskog poslovanja za management
- vođenje cjelokupne poslovne pismene i usmene korespondencije tvtke
- planiranje, organiziranje i usklađivanje poslovnih sastanaka, putovanja i rasporeda nadređenih
- koordinacija svih aktivnosti unutar ureda te vođenje interne komunikacije unutar tvrtke i osiguravanje redovite i točne razmijene informacija s ostalim odijelima tvrtke
- vođenje evidencije radnih sati radnika; evidencija bolovanja i godišnjih odmora; prijave/odjave radnika, koordiniranje lječničkih pregleda radnika i zaštite na radu
- financijsko-računovodstveni poslovi (fakturiranje, urudžbiranje, priprema obračuna plaće, izrada narudžbenica, radnih i putnih naloga)
- unošenje i provođenje platnih naloga i računa kroz sustav internetskog bankarstva te asistencija računovodstvu
- praćenje dospjelosti potraživanja
- koordinacija i evidencija radnih naloga
- izrada izvještaja i prezentacija za Upravu

Uvjeti

- VSS ekonomskog ili srodnog smjera
- aktivno korištenje MS Office-a (Word, Excel, Power Point)
- odlično znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- razvijena pismenost te komunikacijske vještine
- naglašena radna etika i poznavanje poslovnog bontona
- ugodna, komunikativna i dinamična osoba, ažurna i organizirana u izvršavanju zadataka, spremna na multitasking
- 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.