Pošalji prijatelju

Novinar / urednik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Portal Direktno.hr jedan je od najbrže rastućih portala u Hrvatskoj, čija čitanost raste na mjesečnoj i godišnjoj razini.

Opis posla

Tražimo motivirane suradnike za posao novinara i/ili urednika na desku.

Zadaci:
- pisanje i uređivanje vijesti i tematskih tekstova
- kontaktiranje sugovornika
- pokrivanje dnevnih događaja

Uvjeti

- odlično poznavanje hrvatskog jezika i još jednog stranog jezika
- izvrsno poznavanje rada na računalu, internetu i društvenim mrežama
- izražene prezentacijske i komunikacijske vještine
- odgovornost u izvršavanju zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost
- razvijene organizacijske vještine

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, MBA, Magisterij, Magistar struke, Doktorat

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik)

Vještine:

Word, Internet

Što nudimo

- zaposlenicima nudimo različite oblike profesionalnog usavršavanja uz rad
- sigurna i motivirajuća primanja
- opušteno radno okruženje
- priliku za daljnje profesionalno usavršavanje i napredovanje

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.