Pošalji prijatelju

Administrator / referent skladišnog poslovanja (m/ž)

Mursko Središće

Rok prijave:

  • INTER-VILIČARI D.O.O.

INTER-VILIČARI d.o.o. sa sjedištem u Murskom Središću vodeća je firma u održavanju i prodaji viličara u ovom dijelu Hrvatske.

Opis posla

Kontinuirani rast unazad 10 godina pozicionirao nas je u jednu od vodećih firmi vezano za održavanje i prodaju viličara u Hrvatskoj te na temelju toga tražimo:

Opis posla:
- zaprimanje robe, praćenje potrošnje robe po skladištima, knjigovodstveno praćenje kretanja robe te izdavanje računa
- održavanje skladišta
- zaprimanje radnih naloga i provođenje skladišnih isprava
- kontrola, analiza i optimizacija zaliha, nabava zaliha
- planiranje i organizacija izvršenja svih aktivnosti unutar područja odgovornosti (nabava, skladište, transporti)
- organiziranje i kontrola transporta i dostave te upravljanje transportnim kapacitetima
- organizacija i rukovođenje skladišta
- stalan rad na optimizaciji procesa u skladištu

Uvjeti

- minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- završeno obrazovanje ekonomskog usmjerenja, minimalno SSS
- aktivno znanje njemačkog u govoru i pismu
- napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paket)
- poznavanje rada u računovodstvu i knjigovodstvu
- motiviranost, usmjerenost na ciljeve i predanost u njihovom ostvarivanju

Pozivamo Vas da nam pošaljete Vašu molbu sa životopisom putem linka za prijavu. Molimo da se javljaju samo kandidati koji ispunjavaju sve navedene uvijete.

Prijave će biti razmotrene, a biti će kontaktirali samo uže odabrani kandidati koji udovoljavaju traženim uvjetima.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Njemački (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- stimulativno i dinamično radno okruženje
- stalni radni odnos uz probni rad

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.