Pošalji prijatelju

Specijalist tehničke podrške (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Navela je vodeće regionalno poduzeće u prodaji brodskih dizel motora i opreme za rekreativno i radno tržište. Mala dinamična tvrtka širokih horizonta, napredna, otvorena, poštena, teži kontinuiranom unapređenju poslovanja. U svrhu jačanja tima tražimo kvalitetne i motivirane zaposlenike spremne na izazove. Nudimo atraktivan paket i iznimno ugodno radno okruženje te mogućnost kontinuirane edukacije i napredovanja.

Što nas čini drugačijima? Izvrsni smo, entuzijasti na području naših aktivnosti povezanih sa morem i plovidbom. Isto očekujemo od zaposlenika koji uz rad mogu uživati benefite mora i plovidbe te dalje učiti o brodskim motorima, opremi, plovilima i plovidbi up-to date s globalnim tržištem.

Opis posla:

  • Podrška aktivnostima pripreme prodaje s tehničkog aspekta (aplikacija)
  • Podrška post-prodajnim aktivnostima sukladno standardima proizvođača i tvrtke kod ugradnje motora, održavanja i jamstva
  • Tehničko praćenje proizvoda (motora) za rekreativna plovila
  • Tehničko praćenje proizvoda (motora i robota) za komercijalni sektor i kontinuirani razvoj i usavršavanje istih
  • Vođenje baze tehničke dokumentacije prodajnog programa tvrtke
  • Vođenje digitalnog komunikacijskog Portala, praćenje intervencija u jamstvenom roku i van jamstvenog roka, te analizu jamstava
  • Planiranje rezervnih dijelova za predvidljive potrebe jamstava
  • Prati i analizira rad servisne mreže
  • Uključenost u predlaganje, organiziranje i održavanje tehničke obuke za mrežu i velike korisnike
  • Prenošenje tehničkih znanja unutar kuće
  • Sudjelovanje na sajmovima
  • Povezanost i rad s ostalim odjelima
  • Kontinuirano učenje i usavršavanje

Uvjeti:

  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poznavanje rada na računalu – uredskih paketa Office, CRM Dynamic 365
  • Poznavanje tehničkih softwarskih alata
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Spremnost na službena putovanja
  • Razumijevanje poslovnih procesa
  • Usmjerenost na postizanje ciljeva
  • Snalažljivost, dinamičnost, komunikativnost i angažiranost
  • Sklonost timskom radu

Nudimo:

  • Stalni radni odnos uz probni rad
  • Plaća 7500 – 10000 neto
  • Edukacije kontinuirane, najmanje jednom godišnje u inozemstvu
  • Atmosfera u tvrtki je radna i kolegijalna
  • Moguć smještaj nakon ispunjenja probnog roka rada
  • Iznadprosječan i moderan radni prostor sa zajedničkom blagovaonicom
  • Napredna oprema i komunikacijski alati
Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.