Stručni suradnik za podršku postojećim kupcima za njemačko govorno područje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ManpowerGroup u ime svog klijenta, tvrtke Pro Call d.o.o. objavljuje natječaj za Stručnog suradnika za podršku postojećim kupcima za njemačko govorno područje (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla i zaduženja:

  • svakodnevna komunikacija s odjelom nabave i skladištem u Njemačkoj te s registriranim korisnicima Normfest-a
  • izrada ponuda, zaprimanje i praćenje statusa narudžbi
  • opskrba autoservisa s Normfest proizvodima
  • istraživanje tržišta i specifičnosti vezanih za autoindustriju
  • briga i praćenje zadovoljstva klijenata

Uvjeti:

  • izvrsno poznavanje njemačkog jezika (minimalno B2 razina)
  • razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
  • informatička pismenost
  • urednost, organiziranost, dobro planiranje radnih zadataka

Nudimo:

  • atraktivna primanja – 6000,00 kn neto plaća i bonusi
  • slobodni vikendi i blagdani
  • radno vrijeme od 9 do 17 sati s uključenom pauzom (60 min), petkom do 14:30
  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi
  • osigurana plaćena obuka
  • mogućnosti za daljnju edukaciju i usavršavanje

Manpower Savjetovanje d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju, Avenija Dubrovnik 16, 10 020 Zagreb; tel: 01/5565700; fax: 01/5565701, ima dozvolu Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva za obavljanje djelatnosti posredovanja, KLASA: UP/I-102-02/09-04/26 UBROJ: 526-08-02-03/2-09-8.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.