Pošalji prijatelju

Voditelj skladišta (m/ž)

Šibenik

Rok prijave:

ISKRA SHIPYARD je vodeće brodogradilište na istočnoj obali Jadrana, specijalizirano za remont svih vrsta plovila do 80 m duljine i novogradnje plovila do 60 metara duljine. Brodogradilište nudi usluge popravka, preuređenja, prenamjene i nadzora nad izgradnjom, kao i cjelovito tehničko upravljanje. Čvrsto vjerujemo da se naš ugled mora temeljiti na zadovoljstvu kupaca i dostupnosti tehničke pomoći na kopnu i na moru 24 sata dnevno.

Obnavljamo postojeće i izrađujemo nove brodske sustave: pogonske sustave, brodske sustave, čelične i aluminijske trupove. Brodogradilište se prostire na ukupnoj površini od 110.000 m2, uključujući 45.000 m 2 radionica i 2.000 m 2 natkrivenih hala za gradnju i remont. Kapaciteti dizanja su 900 tonski sinkro - lift, plutajući dok 1.500 tona te 50 tonski travel lift. Remon se obavlja na platformi površine 10.000 m2 te može primiti do 12 jahti odjednom. Sve naše poslove obavljamo i nadgledamo u skladu s najvišim tehničkim i nadzornim standardima kvalitete utvrđenim u BV ISO 9001: 2015.

Zbog kontinuiranog ugovaranja novih poslova i rada na novim projektima tvrtka ima potrebu za zapošljavanjem motiviranih i stručnih osoba koje se žele pridružiti našem timu.

Opis posla

- organizacija ulaza i izlaza robe u skladište
- upravljanje kadrovima
- komunikacija i suradnja s odjelima prodaje i nabave
- dnevno praćenje stanja zaliha
- priprema i izvršenje inventure
- učinkovito rukovanje i transport proizvoda unutar skladišta
- osiguravanje sigurnih uvjeta u skladištu i transportu
- zaštita proizvoda od vremenskih utjecaja
- kontroliranje kvalitete i kvantitete ulaznih proizvoda i materijala s obzirom na narudžbe
- provjeravanje vrste, količine i kvalitete proizvoda koji se spremaju za isporuku
- održavanje skladišta čistim i urednim

Uvjeti

- SSS/VŠS tehničkog usmjerenja
- minimalno 5 godina radnog iskustva
- minimalno 3 godine radnog iskustva u vođenju skladišta, organizaciji i vođenju radnika
- znanje engleskog jezika
- rad na računalu - napredno znanje MS Office paketa, ERP LN
- odlične komunikacijske vještine
- marljivost i predanost radu
- vozačka dozvola B kategorije
- prednost vozačka dozvola za rukovanje viličarom

Ako ste zainteresirani za dugoročan angažman i stalni radni odnos te ste spremni za nove izazove, pošaljite nam svoj životopis s punim povjerenjem.

Stručna sprema:

PKV, KV, VKV, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

ISKRA brodogradilište 1 d.o.o. pruža stabilno okruženje koje vam nudi mogućnost da se dalje profesionalno usavršavate u skladu s tržištem i kompanijom. Imat ćete priliku biti dio uhodanog i poticajnog tima koji svojom predanošću i motivacijom doprinosi daljnjem razvoju kompanije.
Omugućavamo rad u međunarodnom okruženju te stalno obrazovanje i profesionalno usavršavanje.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Šibensko-kninska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.