Projektant / konstruktor elektro sustava u brodogradnji (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Tvrtka MS Tech d.o.o. (Metal Shark Croatia) inženjerska je tvrtka sa sjedištem u Kastvu kao tvrtka kćer etabliranog američkog brodogradilišta Metal Shark Boats prepoznatog na tržištu kao vodećeg u području male brodogradnje, specijaliziranog za projektiranje i gradnju različitih tipova brodova za komercijalnu i vojnu namjenu.

Tvrtka MS Tech d.o.o se bavi projektiranjem u brodogradnji te pruža usluge renomiranim klijentima na američkom, EU i hrvatskom tržištu te posluje kao član grupe brodogradilišta Metal Shark Boats (SAD).

Metal Shark Croatia poticajno je okruženje koje prihvaća iskusne i dokazane profesionalce kao i mladi, stručni kadar s potencijalom edukacije i osposobljavanja za realizaciju visokospecijaliziranih rješenja i proizvoda namijenjenih tržištima cijelog svijeta.

Nudimo Vam mogućnost rada u timsko orijentiranoj i poticajnoj sredini te konstantno stručno usavršavanje i profesionalno napredovanje.

Opis posla

Zbog povećanog opsega posla i novih klijenata tražimo više novih članova tima, elektro inženjere iz područja brodogradnje.

Opis posla:
- izrada tehničke dokumentacije i proračuna upotrebom specijaliziranih programa
- poslovi uključuju sve faze projektiranja i izrade ugovorne, projektne i radioničke dokumentacije
- praćenje i odgovornost za primjenu i odobravanje propisa klasifikacijskih društava i međunarodnih organizacija
- rukovođenje, organiziranje i koordiniranje svih aktivnosti vezanih uz izradu proračuna, projektnih i konstrukcijskih rješenja i suradnja sa ostalim odjelima u planskim rokovima
- odgovornost za tehnologičnost primijenjenih rješenja
- sudjelovanje u stručnim i razvojnim projektima u poduzeću

Djelatnici imaju mogućnost stjecanja širokog spektra znanja iz područja brodogradnje, a, poslovi se izvršavaju u suradnji sa povezanim društvom Metal Shark Boats (SAD) u uredu u Kastvu s mogućnošću povremenog rada u SAD-u.

Uvjeti

- dipl. ing. elektrotehnike, ing. elektrotehnike
- prednost imaju kandidati s iskustvom u poslovima projektiranja u brodogradnji

Vještine:
- poznavanje MS Office programskog paketa i AutoCAD-a

Ukoliko ste se prepoznali u gore navedenom opisu, javite nam se putem linka za prijavu i postanite dio Metal Shark grupe!

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- mogućnost stjecanja širokog spektra znanja iz područja brodogradnje, strojarstva, elektrotehnike
- kontinuirano stručno usavršavanje i edukacija rada u inženjerskim softverima
- rad u motiviranom i dinamičnom timu
- stimulativna primanja
- mogućnost napredovanja
- mogućnost rada u inozemstvu
- klizno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.