Pošalji prijatelju

Električar na održavanju (m/ž)

Vranjic

Rok prijave:

  • TOMMY 1992 d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Domovinskog rata 93, 21000 Split

Tommy 1992 d.o.o. se bavi djelatnošću upravljanja i održavanja komercijalnih nekretnina.

Djeluje u sklopu Tommy grupe koja u svom sastavu ima jedan od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 211 visoko standardiziranih prodavaonica te preko 3.800 radnika.

Obzirom da je jedan od strateških ciljeva grupe daljnje širenje prodajne mreže svoje ljudske resurse želimo dodatno osnažiti zaposlenicima koji su predani poslu, proaktivni i dinamični.

Mjesto rada: Vranjic

Opis posla:

  • radovi na održavanju elektroinstalacije, opreme, uređaja, osnovnih sredstava kao i drugih poslova u prostorima društva
  • po potrebi, kraći terenski rad

Uvjeti:

  • SSS - poželjno elektro smjer
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima kao i poznavanje rashladnih sustava

Nudimo:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • dinamično i ugodno radno okruženje
  • mogućnost usavršavanja te profesionalnog napredovanja

Molimo sve zainteresirane kandidate da se prijave te prilože svoj životopis, najkasnije do 14.08.2020. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.